Tragiczna kolizja na drodze krajowej 58 w pobliżu Szczytna skutkuje śmiercią dwóch osób

Tragiczna kolizja na drodze krajowej 58 w pobliżu Szczytna skutkuje śmiercią dwóch osób

W czwartkowy dzień doszło do dramatycznego zdarzenia drogowego na trasie krajowej numer 58 niedaleko Szczytna, na terenie Warmii i Mazur. Samochód osobowy, którym podróżowały trzy osoby, z jakiegoś powodu uderzył w drzewo. W wyniku tego tragicznego wypadku dwie osoby straciły życie. Policja poinformowała o tych smutnych wydarzeniach i dodała, że droga w tym miejscu jest obecnie nieprzejezdna.

Nieszczęsny wypadek miał miejsce w małej miejscowości Sawica, położonej między Szczytnem a Jedwabnem. Z informacji przekazanych przez służby policyjne wynika, że auto osobowe na zakręcie niespodziewanie uderzyło w drzewo. Na pokładzie pojazdu znajdowały się trzy osoby – dwie z nich zginęły na miejscu, a trzecia została natychmiast przetransportowana do najbliższego szpitala.

Kilometrowy odcinek drogi na którym doszło do wypadku jest obecnie zablokowany. Policja informuje, że utrudnienia w ruchu drogowym na tym odcinku trasy mogą potrwać około 3 godziny. To kolejne tragiczne wydarzenie, które pokazuje jak ważna jest ostrożność za kierownicą.