Policja w Elblągu zatrzymała pijanego kierowcę oraz poszukiwanego listem gończym

Policja w Elblągu zatrzymała pijanego kierowcę oraz poszukiwanego listem gończym

Mężczyzna w wieku 37 lat został zatrzymany przez policję w Elblągu. Okazało się, że był od pewnego czasu poszukiwany listem gończym za dokonanie licznych kradzieży w sklepach. Mundurowi nie tylko złapali mężczyznę za rozboje i kradzież, ale także uchwycili przy nim woreczek z narkotykami. W ten sposób udało im się upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Mundurowi zabezpieczyli kilka porcji amfetaminy, które poszukiwany miał przy sobie podczas zatrzymania.

Mężczyznę zatrzymano 6 października 2022 roku przy ulicy Jaśminowej. Podczas przeszukania na miejscu zatrzymania sprawcy policjanci znaleźli przy rzeczach osobistych mężczyzny woreczek z amfetaminą. Pomimo tego, że mężczyzna był poszukiwany przez sąd, ponieważ otrzymał karę czterech lat pozbawienia wolności, nadal łamał prawo i nic sobie z tego nie robił.

Policja zatrzymała pijanego obcokrajowca, który jeździł po mieście bez prawa jazdy

Policjanci z ruchu drogowego wpadli na drodze na obcokrajowca, który poruszał się po elbląskich drogach pod wpływem alkoholu. Alkomat wykazał dwa promile w wydychanym powietrzu. Jednak to nie koniec sensacji, ponieważ podczas kontroli funkcjonariuszom udało się ustalić, że obcokrajowiec nie miał uprawnień do prowadzenia pojazdem. Zatrzymanym kierowcą był obcokrajowiec w wieku 36 lat. Postanowił urządzić sobie przejażdżkę pod wpływem.

Mężczyzna odpowie zatem nie tylko za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu, ale także za prowadzenia pojazdu mechanicznego bez posiadania odpowiednich uprawnień. Policjanci zatrzymali go w okolicy ulicy Kopernika. Miało to miejsce 29 września. Sprawca przestępstwa i wykroczenia w jednym kierował samochodem marki BMW.