Zabawa i ruch w rytmie zumby dla najmłodszych

Zabawa i ruch w rytmie zumby dla najmłodszych

Aktywuj się z MOSIR-em wprowadza do swojej oferty energetyczne zajęcia Zumba KIDS. Charakteryzuje je rytmiczna muzyka, łatwe do nauczenia się kroki i doskonała atmosfera. Zajęcia te są dedykowane dla dzieci przedszkolnych oraz dla tych, które uczęszczają do szkoły podstawowej.

Odbyły się już pierwsze zajęcia ZUMBA KIDS i ich sukces przekroczył wszelkie oczekiwania. Maluchy uwielbiają tańczyć i poruszać się, a połączenie ruchu z muzyką to idealny sposób na rozwijanie u nich aktywności fizycznej, pasji, a także na przełamywanie różnego rodzaju barier. Dodatkowym plusem tych zajęć jest możliwość spędzania czasu z rówieśnikami, co pomaga dzieciom pokonać nieśmiałość i budować pewność siebie. ZUMBA KIDS ma formę zabawy – bez presji, a jej prosta choreografia umożliwia dzieciom odtworzenie układu tanecznego w domu i zorganizowanie specjalnego pokazu dla rodziców.

Zajęcia odbywają się w soboty o godzinie 10:00 (dla dzieci przedszkolnych w wieku 4-6 lat) oraz 11:00 (dla uczniów szkoły podstawowej w wieku 7-12 lat). Miejsce to sala fitness zlokalizowana w budynku Lodowiska Helena przy ulicy Karowej 1. Ilość miejsc jest ograniczona – maksymalnie może uczestniczyć w nich 30 osób. Cena pojedynczego wejścia na zajęcia wynosi 18 zł, natomiast karnet upoważniający do wejścia na cztery zajęcia w miesiącu kosztuje 60 zł. Bilety można kupić bezpośrednio przed zajęciami w kasie lodowiska.

Zachęcamy także do zapoznania się z nowym harmonogramem oraz skorzystania z innych zajęć organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.