W Elblągu ma powstać wodny plac zabaw

W Elblągu ma powstać wodny plac zabaw

Centrum rekreacji wodnej o nazwie Dolinka powstały plany dotyczące budowy wodnego placu zabaw. Prawdopodobnie wkrótce dowiemy się więcej na temat szczegółowej rozbudowy tego punktu. Na ten moment spodziewamy się, że wyjątkowa atrakcja. Plac zabaw na wodzie to coś nowego w Elblągu. Z pewnością okoliczni mieszkańcy skorzystają na tej atrakcji. Atrakcja przede wszystkim przypadnie do gustu młodym pływakom, którzy szukają wrażeń sportowych połączonych z zabawą. W strefie zabawy pojawią się dmuchane tory przeszkód.

To świetny sposób na rywalizację wraz ze znajomymi. Obiekt przewiduje zorganizowanie rodzinnej zabawy. Znajdziecie w punkcie wówczas atrakcje odpowiednie zarówno dla rodziców, jak i ich dzieci. Nie obawiajcie się zabrać kilku osób towarzyszącym. Im więcej gości się pojawi, tym raźniej. Na wszelkie opisywane przez nas atrakcje miejski ośrodek rekreacji wodnej Dolinka mieszczący się w Elblągu zaprasza gości pod koniec września. Wtedy będą przygotowane tory przeszkód oraz inne okazjonalne dodatki.

Co jeszcze znajdziemy w wodnym placu zabaw podczas otwarcia?

Tor przeszkód, dmuchany plac zabaw i atrakcje dla rodziców z dziećmi potrwają przez trzy dni. Centrum rekreacji wodnej zaprasza wszystkich interesantów na rozpoczynającą, trzydniową imprezę. Jest to wydarzenie okolicznościowe, którego nie możecie przegapić, jeżeli jesteście fanami sportów wodnych. Zgodnie z naszymi informacjami podobne atrakcje cieszyły się ogromną popularnością zarówno za granicą, jak i w kilku innych dużych miastach. Dlatego też bardzo ciekawi nas, w jaki sposób podejdą do niej mieszkańcy Elbląga.

Młodzi sympatycy pływania i sportów w wodzie mają okazję zmierzyć się ze swoimi rodzicami lub przyjaciółmi na dmuchanym torze przeszkód. Organizatorzy powiedzieli, że na tym nie kończą. Mają w planach przygotować jeszcze liczne konkursy, które zachęcą młodych pływaków do aktywności w ich placu zabaw. Z toru przeszkód będzie można korzystać dowolnie od piątku do soboty. Nie przegapcie tej okazji, aby zmierzyć się ze znajomymi lub rodzicami.