Rozmowy o przyszłości i własności elbląskiego portu: debata senatora Koalicji Obywatelskiej z wicewojewodą warmińsko-mazurskim

Rozmowy o przyszłości i własności elbląskiego portu: debata senatora Koalicji Obywatelskiej z wicewojewodą warmińsko-mazurskim

W nadchodzącej debacie, Jerzy Wcisła, senator Koalicji Obywatelskiej, oraz Piotr Opaczewski, wicewojewoda warmińsko-mazurski, będą rozmawiać na temat perspektyw rozwojowych, potencjału ekonomicznego oraz inwestycji związanych z elbląskim portem. Dyskusja będzie również dotyczyć kwestii, czy port powinien być własnością państwa czy miasta. Starcie polityków będzie okazją do zweryfikowania różnych informacji i przedstawienia swoich argumentów.

Debata zaplanowana jest na 6 czerwca 2023 roku o godzinie 17:00 w Ratuszu Staromiejskim. Wydarzenie będzie prowadzone przez Łukasza Nosarzewskiego, redaktora naczelnego portalu internetowego Express Elbląg. Za organizację wydarzenia odpowiedzialne są Truso Media, Telewizja Truso.TV oraz portal informacyjny Express Elbląg.

Mieszkańców Elbląga oraz okolicznych regionów serdecznie zaprasza się do udziału w debacie. Będzie to dla nich możliwość zadania pytań obecnym politykom. Należy jednak pamiętać, że ilość miejsc jest ograniczona. W spotkaniu może uczestniczyć jedynie 100 gości, więc warto zarezerwować miejsce wcześniej.