Zapowiedź wiosennego Aqua Maratonu w Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka

Zapowiedź wiosennego Aqua Maratonu w Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka

Wkrótce, w Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka, zacznie się sezon na Aqua Maraton. To pierwsze takie wydarzenie w tym roku, które oferuje dynamiczne dwugodzinne ćwiczenia, wykorzystujące różnego rodzaju sprzęt jak hantle czy piankowe makarony. Inauguracja odbędzie się w czwartek 18 kwietnia, startując o godzinie 19:30.

Aqua Maraton to oferta skierowana do wszystkich, niezależnie od wieku czy poziomu doświadczenia. Idealna okazja dla osób pragnących podnieść swoją sprawność fizyczną, zadbać o kondycję lub poszukujących nowych form aktywności. Nie musisz się obawiać o swój stopień zaawansowania – najważniejsze są chęci i dobra zabawa.

To wydarzenie łączy w sobie elementy fitnessu z unikalnym klimatem. Kolorowe światła i pełna energii muzyka będą dopełnieniem atmosfery. Aqua Maraton poprowadzą profesjonalni instruktorzy, których możecie znać z codziennych zajęć „Aktywuj się z MOSiR-em”. W trakcie dwugodzinnej sesji ćwiczeń użyte zostaną piankowe makarony, hantle oraz inne akcesoria. W programie oprócz tradycyjnej gimnastyki wodnej znajdzie się również Zumba – trening cardio z elementami tańca.

Udział w Maratonie Aqua Fitness jest możliwy za opłatą 30 złotych lub za pomocą karnetu na Aqua Fitness.