Atrakcje dla dzieci w Elblągu

Atrakcje dla dzieci w Elblągu

Elbląg to urokliwe miasteczko, w którym każdy mały i duży znajdzie atrakcje dla siebie. Sprawdź co ciekawego można robić z dzieckiem w Elblągu.

Rodzinny Park Rozrywki Nowa Holandia

Na 20 hektarach powierzchni, na małych gości czekają liczne atrakcje. Takie jak: 28-metrowa zjeżdżalnia, minizoo, ścieżka edukacyjna, osada wikingów, wyspa iluzji, plac zabaw, wyspa potworów, ptaszarnia czy rejsy wodnym tramwajem. Zajęć jest tyle, że żadne dziecko nie będzie się nudzić.

Park Trampolin Activity Park

Park Trampolin w Elblągu to doskonałe miejsce zarówno dla dzieci jak i rodziców. Jest to świetna alternatywa dla standardowych zajęć wychowania fizycznego. Oprócz aktywnego spędzania czasu, w parku trampolin można również zorganizować imprezę okolicznościową.

Wakacyjna Strefa Gier i Zabaw

Każdego roku MOSIR w Elblągu organizuje wakacyjne atrakcje dla najmłodszych. Turnieje, festyny, wycieczki piesze i rowerowe, strefa gier, zabawy na lodowisku to tylko niektóre atrakcje jakie czekają na dzieci. Dzięki temu, wakacje w mieście wcale nie muszą być nudne. Program jest bogaty w wiele form spędzania wolnego czasu, tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Jeden komentarz o “Atrakcje dla dzieci w Elblągu

Comments are closed.