39-latka cudem uniknęła śmierci, uderzając w drzewo swoim audi a3 pod Pasłękiem

39-latka cudem uniknęła śmierci, uderzając w drzewo swoim audi a3 pod Pasłękiem

W gminie Kwitajny, znajdującej się nieopodal Pasłęka, doszło do dramatycznego zdarzenia drogowego. Kierująca pojazdem audi a3, 39-letnia kobieta, podjęła próbę wyprzedzania i w wyniku utraty kontroli nad samochodem zderzyła się z drzewem. Mimo poważnego uszkodzenia pojazdu, którego dowodem są załączone zdjęcia, kobieta cudownie uniknęła jakichkolwiek obrażeń.

Informacje o incydencie przekazała miejscowa policja z Elbląga. Z ich relacji wynika, że podczas wyprzedzania na drodze w Kwitajnach, kierująca audi a3 straciła panowanie nad pojazdem. W wyniku tego nieszczęśliwego manewru, samochód wypadł z trasy i z impetem uderzył w drzewo.

Na szczęście dla kobiety, całe zdarzenie klasyfikowane jest jako kolizja, a nie wypadek – nikt bowiem nie doznał obrażeń. Choć samochód uległ poważnym uszkodzeniom, jak można zobaczyć na udostępnionym zdjęciu, kobieta ocalała bez szwanku. Niestety, za swoje nieodpowiedzialne zachowanie, musiała zapłacić mandat w kwocie 1100 złotych – informują funkcjonariusze elbląskiej policji.