Wakacyjny rozpoczęcie Lipcowego Biegu na 6 Łap w schronisku OTOZ Animals

Wakacyjny rozpoczęcie Lipcowego Biegu na 6 Łap w schronisku OTOZ Animals

Czas wakacji i urlopów nadejmuje, a my, jak każdego miesiąca, serdecznie zapraszamy na specjalną edycję naszej imprezy – Bieg na 6 Łap. Tym razem wydarzenie to ma miejsce w lipcu. Konkretnie zaplanowaliśmy je na dzień 06.07.2024 roku, a start wyznaczony jest na godzinę 11:00. Miejscem spotkania jest schronisko dla zwierząt OTOZ Animals, które znajduje się w Elblągu na ulicy Królewieckiej pod numerem 233. Chcemy jednak zaznaczyć, że liczba miejsc jest ograniczona – przyjmujemy jedynie 30 osób. Dodatkowo, informujemy, że przeważającą część stanowić będą psy o dużych gabarytach.

Zgłoszenia do udziału w biegu przyjmujemy od dnia 17.06.2024 roku. Można to zrobić drogą elektroniczną. Alternatywnie, można skontaktować się z nami za pomocą prywatnej wiadomości na profilu facebookowym naszego biegu, pod nazwą: Bieg na 6 Łap Oddział Elbląg. Zapisy kończymy w dniu poprzedzającym bieg, czyli 05.07.2024, do godziny 15:00. W przypadku zgłoszenia 30 osób, zapisy zakończone zostaną natychmiast!

Przebieg trasy jest następujący: początek ustanowiony jest w schronisku OTOZ Animals, a następnie prowadzi do polany z wiatą Margitka. Stamtąd uczestnicy powracają do miejsca startu. Całość trasy pokonywana jest ścieżkami Bażantarni i wynosi około 5 kilometrów.