W listopadzie biegniemy dla zwierząt – nie przegap wyjątkowego wydarzenia!

W listopadzie biegniemy dla zwierząt – nie przegap wyjątkowego wydarzenia!

Serdecznie zapraszamy do aktywnego spędzenia listopadowego weekendu w towarzystwie czworonogów z elbląskiego schroniska OTOZ Animals. W dniu 4 listopada o godzinie 11:00 zaplanowaliśmy specjalne wydarzenie – „Listopadowy Bieg na 6 łap”. Schronisko, które jest naszym miejscem spotkań, znajduje się przy ulicy Królewieckiej 233. Czekamy na tych, którzy chcą dać trochę radości urokliwym psiakom z naszego schroniska poprzez wspólny spacer.

Pamiętajcie, że liczba miejsc jest ograniczona do 30, więc gorąco zachęcamy do wcześniejszego zapisania się na wydarzenie. Informujemy również, że większość psów, które będą brały udział w spacerze, to duże rasy, a niektóre z nich mogą mieć skłonności do ciągnięcia na smyczy. Jeśli macie w domu zbędne smycze czy obroże, które mogłyby służyć dobroci naszego schroniska, z radością przyjmiemy taką pomoc.

Zapisy na nasze wydarzenie rozpoczęły się 23 października 2023 roku i można je dokonać drogą mailową lub za pośrednictwem wiadomości prywatnej na naszej stronie na Facebooku – „Bieg na 6 Łap Oddział Elbląg”. Zapisy przyjmowane do piątku poprzedzającego wydarzenie, tj. do 3 listopada 2023 roku do godziny 15:00, jednak zostaną zakończone , gdy osiągniemy limit uczestników. Pamiętajcie, że „wezmę udział” na wydarzeniu na Facebooku nie jest równoznaczne z prawdziwym zgłoszeniem. Osoby, które spróbują zapisać się po zamknięciu zapisów, nie będą mogły uczestniczyć w spacerze.

Planowany marsz będzie miał postać biegu od schroniska OTOZ Animals do polany z wiatą Margitka i z powrotem, co da nam około 5 km przepięknej trasy przez Bażantarnię.