Charytatywny koncert Grażyny Łobaszewskiej na rzecz Hospicjum Elbląskiego

Charytatywny koncert Grażyny Łobaszewskiej na rzecz Hospicjum Elbląskiego

Renomowana polska artystka muzyczna, Grażyna Łobaszewska, ma zaplanowany występ na charytatywnym koncercie, który odbędzie się 26 listopada. Wydarzenie jest poświęcone Hospicjum Elbląskiemu im. Aleksandry Gabrysiak, które mieści się w Elblągu.

Koncert planowany jest na godzinę 17:00 tego samego dnia, w hali koncertowej Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Kazimierza Wiłkomirskiego, również zlokalizowanej w Elblągu.

Hospicjum Elbląskie na swojej stronie społecznościowej nakłania do zakupu biletów i zachęca do podzielenia się informacją o wydarzeniu z innymi. Zapowiada, że oprócz atrakcji muzycznych, wieczór przyniesie nadzieję i wsparcie dla hospicjum, które otacza opieką tych najbardziej potrzebujących. Cytują słowa Mahatmy Gandhiego: „Bądź zmianą, jaką chcesz widzieć w świecie” i namawiają do pomocy w ich misji. Każdy bilet kupiony na ten koncert to symbol miłości i wsparcia dla tych, którzy tego najbardziej potrzebują. Organizatorami tego wydarzenia są Elbląskie Kluby Lions, które jak przekazuje Anna Podhorodecka – członek Zarządu Stowarzyszenia na rzecz Hospicjum Elbląskiego, już wcześniej wspierały działalność hospicjum. Bilety można nabyć za pośrednictwem linku dostępnego na stronie hospicjum.

Zebrane podczas koncertu środki mają zasilić budżet na zakup specjalistycznego i kosztownego łóżka dla pacjentów placówki. Hospicjum w Elblągu od 1987 roku ma za swoje zadanie zapewnienie wszechstronnej opieki medycznej, psychologicznej, duchowej i społecznej dla osób nieuleczalnie chorych oraz ich rodzinom zarówno w czasie choroby jak i okresie osierocenia.