Sjesta w parku Modrzewie – kolejna edycja letniego festynu

Sjesta w parku Modrzewie – kolejna edycja letniego festynu

Zapraszamy na drugą odsłonę letniego festiwalu Sjesta w parku Modrzewie, który odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 20 sierpnia. Jest to znakomita okazja do spędzenia wolnego czasu, delektowania się zasłużonym odpoczynkiem oraz skorzystania z mnóstwa atrakcji. Projekt ten jest realizowany dzięki środkom z Budżetu Obywatelskiego Miasta Elbląg na lata 2022/2023.

Od kilku lat Sjesta w parku Modrzewie jest jednym z ważniejszych punktów letniego kalendarza wydarzeń w Elblągu. Festyny te cieszą się dużym zainteresowaniem mieszkańców, nie tylko dzielnicy Zawady, stając się doskonałą okazją do integracji i aktywnego spędzania czasu. Pierwsza odsłona tegorocznej Sjesty miała miejsce 9 lipca, a kolejna zaplanowana jest na nadchodzącą niedzielę (20 sierpnia).

W godzinach od 15:00 do 19:00 zapraszamy wszystkich chętnych do parku Modrzewie. Przygotowaliśmy dla Państwa wiele atrakcji (wszystkie bezpłatne), wśród których znajdą się między innymi strefa animacji dla dzieci i całych rodzin, dmuchane zamki, bańki mydlane, strefa gier planszowych, sportowych i plenerowych oraz miejsce do relaksu wyposażone w leżaki i koce.

Należy jednak pamiętać, że w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych, które mogłyby uniemożliwić przeprowadzenie festynu, Sjesta w parku Modrzewie może zostać przeniesiona na inny termin. Projekt ten jest realizowany w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Elbląg na lata 2022/2023.