Setne urodziny Pani Julianny Kozłowskiej – wizyta wiceprezydenta Elbląga i pracowników ZUS

Setne urodziny Pani Julianny Kozłowskiej – wizyta wiceprezydenta Elbląga i pracowników ZUS

Pierwszego dnia drugiego stulecia swojego życia, Julianna Kozłowska, mieszkanka Elbląga, została odwiedzona przez zastępcę włodarza miasta, Janusza Nowaka. Wizyta ta była formą gratulacji z okazji dożytych 100 lat i miała miejsce na polecenie prezydenta Witolda Wróblewskiego. Bukiet pięknych kwiatów, list z najlepszymi życzeniami oraz prezent specjalnie na tę okazję to dary, które wiceprezydent przekazał jubilatce.

Na urodzinowym spotkaniu pojawiły się także osoby z ZUS w Elblągu, którzy również nie chcieli przegapić tej wyjątkowej okazji i postanowili osobiście sprawić radość Pani Juliannie swoją obecnością.

Mimo swojego wieku, Pani Julianna jest niesamowicie aktywna. Jest matką pięciorga dzieci oraz babcią ośmiorga wnuków. Cieszy się dobrym zdrowiem, pełna jest energii i twierdzi, że nadal potrafi czytać bez konieczności używania okularów.

Przy składaniu darów, wiceprezydent Nowak przekazał Pani Juliannie najszczersze życzenia od władz miasta. Wyraził nadzieję, że jubilatka będzie zawsze otoczona przez bliskie osoby, które będą ją wspierać. Życzył jej także zdrowia, siły i radości na każdy kolejny dzień.