Samochód z klocków – oryginalne pojazdy w zestawach Out Of The Box

Samochód z klocków – oryginalne pojazdy w zestawach Out Of The Box

Zestaw klocków to świetny pomysł na prezent dla malucha – większość dzieci uwielbia układanki, ponieważ są one bardzo angażujące i wciągające. Aby trafić z podarunkiem, warto wybrać klocki o nietypowej tematyce. Dzięki temu spada ryzyko, że zdublujesz zestaw, który dziecko ma już w swojej kolekcji. Gdzie szukać oryginalnych klocków?

Sklep Out Of The Box – co warto o nim wiedzieć?

Sklep Out Of The Box to oficjalna platforma firmy InPost. W ramach tej strony znane kurierskie przedsiębiorstwo prowadzi sprzedaż gadżetów dla fanów. Można tam znaleźć artykuły z różnych kategorii produktowych. Na wirtualnych półkach dostępne są zarówno akcesoria do pakowania przesyłek, jak i rzeczy niezwiązane z branżą kurierską. Mowa tu na przykład o artykułach domowych, ubraniach, rozwiązaniach do ogrodu czy nawet zabawkach dla dzieci.

Oryginalne zestawy klocków z samochodami

Wśród zabawek ze sklepu Out Of The Box na szczególną uwagę zasługują zestawy klocków. Ich atutem jest przede wszystkim oryginalna tematyka. Wielu producentów ma w ofercie zabawki służące do układania wyścigówek, koparek czy innych popularnych pojazdów. Chociaż w klockowym asortymencie Out Of The Box można znaleźć auta, to pojazdy te wyróżniają się na tle konkurencyjnych zestawów.

Produkty od InPost wyłamują się ze sztampowego podejścia do zabawek i oferują zestawy o tematyce kurierskiej. Dlatego samochód z klocków w wydaniu Out Of The Box przybiera formę ekologicznej furgonetki dostawczej lub ciężarówki. W zestawie klocków TIR zawarto ponad 350 elementów, dzięki którym da się zbudować nie tylko pojazd, ale i transportowane paczki. Dodatkowo klocki Ciężarówka wyposażono w figurkę dostawcy.

Klocki Out Of The Box – jakie zestawy są jeszcze w sklepie?

Dostawczy samochód z klocków to tylko jeden z pomysłów na zabawki Out Of The Box. Oprócz tego na półkach sklepu znajdują się jeszcze zestawy Sortownia oraz Paczkomat InPost. To równie oryginalne konstrukcje, które z łatwością zaciekawią dzieci oraz zaangażują je do układania.

Dlaczego warto kupić zestaw klocków Out Of The Box?

Zestawy klocków Out Of The Box są nie tylko oryginalne tematycznie. Te układanki wyróżnia także bardzo wysoka jakość, która pozwala na wieloletnią zabawę. Gwarantem trwałości jest doświadczony producent w branży zabawek dla dzieci – zestawy Out Of The Box składają się z klocków COBI.

Dzięki temu klocki dla dzieci Out Of The Box zyskują też uniwersalny kształt. Tym samym możliwe staje się łączenie elementów z innymi częściami o charakterze konstrukcyjnym. Oznacza to, że dziecko jest w stanie mieszać i łączyć ze sobą klocki z różnych zestawów. Taka opcja zapewnia jeszcze lepszą, ciekawszą i bardziej angażującą zabawę.

Warto też nadmienić, że zestawy klocków Out Of The Box dbają o kilka aspektów rozwoju dziecka. Układanki nie tylko bawią, ale i korzystnie wpływają na zdolności manualne, koordynację oko-ręka czy umiejętność logicznego myślenia. Ponadto klocki pobudzają wyobraźnię oraz kreatywność.

W przypadku korzystania z zabawek Out Of The Box dziecko jest w stanie zdobyć także odrobinę ciekawej wiedzy. W końcu niecodziennie można dowiedzieć się, jak działa np. sortownia paczek. Z klockami od InPost taka edukacja przychodzi samoczynnie podczas zabawy.