Pilica Białobrzegi triumfuje nad Concordią Elbląg w meczu 3. ligi

Pilica Białobrzegi triumfuje nad Concordią Elbląg w meczu 3. ligi

Zespół Pilicy Białobrzegi, prowadzony przez trenera Marcina Sikorskiego, dostarczył swoim kibicom mnóstwo powodów do zadowolenia. W trakcie spotkania 32. kolejki grupy I 3. ligi piłkarskiej, zawodnicy bezlitośnie pokonali drużynę Concordii Elbląg.

W meczu z Concordią, gospodarze z Pilicy Białobrzegi przystępowali bez większych obaw o swoją pozycję, gdyż wcześniej zapewnili sobie utrzymanie w lidze. Dla przyjezdnych z Elbląga stawka była jednak znacznie wyższa – mieli jedynie dwa punkty przewagi nad drużynami znajdującymi się w strefie spadkowej. Mimo to, pierwsza połowa spotkania nie przyniosła dużo emocji, a obie ekipy oddały tylko po jednym strzale celującym w stronę bramki przeciwnika.

Kluczowy moment meczu miał miejsce w 27. minucie, kiedy to Oskar Wojtysiak przebił się przez pole karne elblążan. Po pokonaniu dwóch rywali umiejętnym dryblingiem, oddał strzał, który okazał się nieuchronny dla bramkarza gości – piłka wpadła do długiego rogu bramki. Ta sytuacja przesądziła o losach meczu i zwycięstwie Pilicy Białobrzegi nad Concordią Elbląg.