„Mikołajki na lodzie” – radosna impreza dla całej rodziny z okazji świat Mikołaja

„Mikołajki na lodzie” – radosna impreza dla całej rodziny z okazji świat Mikołaja

Znana i lubiana impreza „Mikołajki na lodzie” przybędzie do naszych serc nieco wcześniej w tym roku. To właśnie 3 grudnia odbędzie się to wydarzenie na Lodowisku Helena. Czekają na nas liczne atrakcje, które zagwarantują nam wczesnoświąteczny klimat – od muzyki, poprzez różnorodne konkursy, po możliwość pomocy zwierzakom z elbląskiego schroniska.

Zastanawiacie się czy byliście grzeczni w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy? Niezależnie od Waszej odpowiedzi, zapraszamy Was do wspólnego świętowania. Zapewniamy, że podczas „Mikołajek na lodzie” poczujecie zbliżające się święta Bożego Narodzenia. Melodie takie jak „Last Christmas”, „All I Want For Christmas Is You” czy „Merry Christmas Everyone”, grane przez DJ-a, będą rozbrzmiewać z głośników. Na miejscu odbędą się również konkursy, a także zabawy i animacje dla dzieci. Każdy będzie mógł otrzymać słodki upominek i spotkać specjalnego gościa – Świętego Mikołaja, który chętnie posłucha Waszych marzeń świątecznych.

Z okazji „Mikołajek na lodzie” będzie trwała zbiórka dla naszych czworonożnych przyjaciół z OTOZ Animals w Elblągu. Wspomóżmy razem elbląskie schronisko dla bezdomnych zwierząt. Pamiętajmy, że każda forma pomocy jest bezcenna i dzięki Waszej hojności możemy uratować życie mieszkańcom schroniska, dając im odrobinę ciepła.

Istotnym informacją jest to, że „Mikołajki na lodzie” odbędą się w niedzielę, 3 grudnia, na Lodowisku Helena, przy ul. Karowej 1. Bilety są dostępne w standardowych cenach, jak na co dzień – 7,50 zł (ulgowy) oraz 11 zł (normalny). Jeżeli nie posiadacie własnych łyżew, nie ma problemu – na lodowisku działa wypożyczalnia sprzętu prowadzona przez Klub Sportowy Orzeł. Koszt wynajmu pary łyżew wynosi 10 złotych. Dzieci będą mogły bezpłatnie skorzystać z pingwinka, który ułatwi im jazdę na lodzie.