Zatrzymano mężczyznę podejrzanego o zabójstwo 25-latki

Zatrzymano mężczyznę podejrzanego o zabójstwo 25-latki

W niedzielę, po pościgu, który odbył się na drodze S7 niedaleko Elbląga. Policja zatrzymała 28-latka, którego oskarżono o zabójstwo młodej kobiety. Mężczyzna nie zatrzymał się do kontroli, a gdy policja rozpoczęła pościg, spowodował kolizję z udziałem czterech pojazdów.

5 grudnia w Kozienicach, niedaleko Elbląga, policja znalazła w jednym z mieszkań ciało młodej kobiety. Służby natychmiast rozpoczęły pościg za mężczyzną podejrzanym o dokonanie zbrodni. Następnego dnia na drodze S7 tuż za węzłem Elbląg Zachód w stronę Gdańska jeden z kierowców nie zatrzymał się do kontroli. A później uciekł przed policją. W pościgu podejrzany uderzył w samochód policyjny, a później w lawetę, z której spadło auto, a ta uderzyła w jeszcze inny samochód. Łącznie uczestnikami kolizji były aż cztery auta. Całe szczęście, nikomu nic się nie stało. Wiadomo jednak, że sprawca był pod wpływem alkoholu.

Podejrzany mężczyzna przebywa obecnie w areszcie, a sprawę przekazano do Prokuratury Rejonowej w Kozienicach. Mężczyźnie grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.