Zapraszamy na wakacyjne zawody pływackie dla najmłodszych w Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka

Zapraszamy na wakacyjne zawody pływackie dla najmłodszych w Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka

Aktualny tydzień upłynąć ma pod znakiem sportowych emocji na basenie Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka. Przygotowano tam bowiem zawody pływackie skierowane do dzieci w wieku od 6 do 15 lat. Organizatorzy planują rozpocząć rywalizację o godzinie 10:00 dnia 11 lipca, czyli w nadchodzący czwartek. Każde z młodych talentów, które zdecyduje się na udział w wydarzeniu, zostanie nagrodzone pamiątkowym medalem oraz słodkim prezentem.

Pomysłodawcą zawodów jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, który przygotował bogaty program aktywności dla najmłodszych mieszkańców Elbląga na okres wakacji (szczegóły dostępne są w pełnym harmonogramie). Zawody pływackie to jedna z wielu propozycji skierowanych do dzieci i młodzieży. Uczestnicy będą mieli okazję spróbować swoich sił pokonując dystans 25 lub 50 metrów – długość trasy będzie zależała od ich wieku.

Warto podkreślić, że głównym celem zawodów jest przede wszystkim dobra zabawa, dlatego organizatorzy nie przewidzieli oficjalnego pomiaru czasu. Po zakończeniu rywalizacji, do godziny 12:00 wszystkie dzieci będą mogły korzystać ze strefy rekreacyjnej bez dodatkowych kosztów.

Wszystkich chętnych do udziału w zawodach prosimy o zgłoszenie swojego uczestnictwa za pośrednictwem formularza Google. Zgłoszenia będą przyjmowane do środy, 10 lipca, do godziny 12:00. Uwaga! Ilość miejsc jest ograniczona – limit uczestników wynosi 100 osób, a o kolejności decyduje moment zgłoszenia. W wyjątkowych sytuacjach możliwe będzie zapisanie dziecka na zawody bezpośrednio na miejscu – pół godziny przed rozpoczęciem.

Wszystkie wydarzenia i zajęcia związane z letnią akcją Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji są całkowicie bezpłatne. Organizatorzy zachęcają do regularnego odwiedzania ich kanałów social media, aby być na bieżąco ze wszystkimi detalami dotyczącymi planowanych wydarzeń.