Zakończenie ferii z muzyką i zabawą na Lodowisku Helena

Zakończenie ferii z muzyką i zabawą na Lodowisku Helena

Mimo iż wszystko, co dobre, ma tendencję do szybkiego końca, tak też jest z feriami, które osiągają swój finisz. Miasto poprzez swój Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na uroczyste zakończenie ferii na Lodowisku Helena już w najbliższy piątek, 2 lutego, punktualnie o godzinie 12:00. Co więcej, nie trzeba za to wydarzenia płacić – wstęp jest całkowicie bezpłatny.

Na uczestników czekają różnego rodzaju gry i zabawy przy akompaniamencie największych muzycznych hitów płynących z głośników. Ten czas nie musi być smutny – pożegnajmy więc ferie z uśmiechem na twarzy, bawiąc się razem na taflach lodu Lodowiska Helena. Do udziału w tym wydarzeniu zapraszamy każdego, kto tego dnia jest wolny i szuka sposobu na spędzenie piątkowej popołudniowej chwili.

„Planujemy zwieńczenie dwóch tygodni pełnych naszych wspólnych spotkań i zabaw” – mówi Natalia Szrama z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. „Nasza oferta ferijna była bardzo różnorodna i przypadła do gustu naszym najmłodszym. Chcemy uprzyjemnić im ostatnie dni wolnego czasu oraz podziękować za wspólnie spędzone chwile”.

Zachęcamy do przybycia na to wydarzenie całe rodziny oraz grupy znajomych. Dla uczestników zabawy przygotowaliśmy różne słodkości oraz darmowe wejściówki na Lodowisko Helena i Tor Kalbar. Impreza będzie trwać od godziny 12:00 do 13:30. Na miejscu istnieje możliwość wypożyczenia łyżew z wypożyczalni prowadzonej przez Klub Sportowy Orzeł, a koszt to jedyne 10 zł za parę.

W tym roku ferie kończą się 4 lutego, ale aż do tego dnia można odwiedzić Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka, aby spróbować swoich sił na dmuchanych torach przeszkód. Te stanowią atrakcję zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, a koszt korzystania z nich jest zawarty w standardowej cenie biletu na basen.