Wypadek drogowy na ulicy Traugutta: sprawca trafił do szpitala

Wypadek drogowy na ulicy Traugutta: sprawca trafił do szpitala

Dzisiejszego dnia, 27 października, o godzinie 10:30 na ulicy Traugutta w mieście miało miejsce zdarzenie drogowe z udziałem dwóch samochodów. Osoba odpowiedzialna za powstałą sytuację została przetransportowana do placówki medycznej w celu przeprowadzenia badań.

Scena zdarzenia była zlokalizowana na ulicy Traugutta, gdzie szybko po incydencie pojawiły się służby ratunkowe, w tym straż pożarna, policja oraz ekipa medyczna. Kierowca volkswagena poruszający się tą ulicą w kierunku miejscowej szkoły muzycznej, z jeszcze nieustalonych powodów, zjechał na pas ruchu przeznaczony dla jadących z przeciwnego kierunku i zderzył się z prawidłowo poruszającym się pojazdem marki Dacia, który ciągnął za sobą przyczepę. W wyniku tego uderzenia przyczepa Dacii uderzyła w kolejny pojazd – bus. Wszyscy uczestnicy tego niefortunnego zdarzenia byli na szczęście trzeźwi.

Osoba, która spowodowała kolizję, została natychmiast przewieziona do szpitala w celu wykonania niezbędnych badań. Ze względu na potrzebę uprzątnięcia miejsca zdarzenia, droga mogła pozostać zablokowana przez jeszcze kilkadziesiąt minut po incydencie.