Wydarzenie sportowe w Elblągu – bieg Piekarczyka

Wydarzenie sportowe w Elblągu – bieg Piekarczyka

Osoby, które chciałyby dołączyć do XIV Biegu Piekarczyka, który odbędzie się 4 czerwca przy ulicy Teatralnej w Elblągu, powinny skorzystać z aktualnej promocji, zanim skończy się ona do końca lutego. Uczestniczący w biegu dorośli będą mieli możliwość przebiegnięcia 5 lub 10 kilometrów (jedno lub dwa okrążenia). Natomiast dzieci w wieku od 0 do 14 lat będą mogły wziąć udział w biegach na 50, 100, 200, 300, 400 i 600 metrów. Ponadto na imprezie nie zabraknie dodatkowych rozrywek, takich jak food trucki i dmuchane place zabaw, z których będą mogli korzystać wszyscy uczestnicy. Nie przegapcie tej okazji!

W przypadku XIV Elbląskiego Biegu Piekarczyka trasa pozostanie taka sama jak w ubiegłym roku, rozpoczynając się na ulicy Teatralnej i biegnąc dalej ulicami: Traugutta, Grota-Roweckiego, Armii Krajowej, Pocztową, Rycerską, Wigilijną, Świętego Ducha, Wodną, Wałową, Stoczniową, Ofiar Sprawy Elbląskiej, Niską, Browarną i kończąc na rondzie Zamech. Każdy biegacz, bez względu na wiek i wyniki, po dotarciu do mety przy ul. Teatralnej otrzyma pamiątkowy medal.

Osoby, które zgłoszą się na bieg do 28 lutego, otrzymają zniżkę na pakiet startowy. Teraz opłata za bieg główny wynosi 50 zł, a za Mini Bieg Piekarczyka 20 zł. Jednak po tym terminie do 15 maja ceny wzrosną do 60 i 25 zł, a do 30 maja 70 i 30 zł. Dlatego zapisanie się już teraz pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze.