Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu zaprasza przyszłych rodziców na Dzień Otwarty

Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu zaprasza przyszłych rodziców na Dzień Otwarty

W nadchodzący wtorek, dokładnie 28 maja 2024 roku o 17:00, Wojewódzki Szpital Zespolony zlokalizowany w Elblągu ma przyjemność zaprosić przyszłych rodziców na organizowany Dzień Otwarty. Wydarzenie to skierowane jest do wszystkich zainteresowanych poznanie miejsca i warunków, w których przyjdzie na świat ich pociecha.

Celem tego spotkania jest umożliwienie kobietom spodziewającym się potomstwa oraz ich partnerom odwiedzenia i nawiązania bezpośredniej rozmowy ze specjalistami pracującymi w Szkole Rodzenia. Ponadto, goście będą mieli okazję zwiedzić Oddział Ginekologiczno-Położniczy oraz Oddział Noworodka, Patologii i Intensywnej Terapii Noworodka. Jest to doskonała okazja do bliższego poznania warunków panujących podczas porodu jak również możliwości jakie daje opieka nad nowo narodzonym dzieckiem, a także położniczą pomoc udzielaną kobietom w pierwszych dniach po porodzie.

Zapraszamy wszystkich chętnych na godzinę 17:00, w której to organizatorzy będą na nich czekać w holu tuż przy głównym wejściu do szpitala. To niezwykle cenna okazja do zdobycia praktycznej wiedzy i rozwiania ewentualnych wątpliwości związanych z najważniejszym momentem w życiu każdego rodzica – narodzinami dziecka.