Święty mikołaj pojawi się na lodowisku w Elblągu!

Święty mikołaj pojawi się na lodowisku w Elblągu!

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się szybkimi krokami, a już 4 grudnia można poczuć świąteczną atmosferę na Lodowisku Helena. Już teraz zapraszamy na nasze ekscytujące wydarzenie „Mikołajki na lodzie”, podczas którego nie zabraknie zabaw i gier na łyżwach.

Z niecierpliwością czekamy na jeden wyjątkowy dzień w Elblągu, kiedy na lodowisko Helena zawita gość z Laponii. W niedzielę 4 grudnia przyjdź do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Elblągu na zabawę, nagrody i konkursy z Mikołajem na lodzie. Od godziny 16:30 do 18:00 będzie grał DJ, który zagra świąteczne hity, w tym „Last Christmas” i „All I Want for Christmas Is You”. Będziemy mieli również worek pełen niespodzianek, który zostanie rozdany uczestnikom konkursów. Mikołajom zawsze towarzyszą prezenty i tym razem nie będzie inaczej. Serdecznie zapraszamy do przyjścia i spędzenia tej chwili z nami.

Podczas imprezy OTOZ Animals będzie również zbierał paczki świąteczne dla zwierzaków. Namawiamy wszystkich odwiedzających tego dnia lodowisko do wsparcia elbląskiego schroniska, które opiekuje się bezdomnymi zwierzętami. Liczy się każda pomoc, a Państwa hojność pozwoli nam uratować życie mieszkańców schroniska.