Startują zajęcia na łodziach smoczych: zrób coś nowego na rzece Elbląg

Startują zajęcia na łodziach smoczych: zrób coś nowego na rzece Elbląg

Jeżeli pragniecie aktywnie i zespołowo przeżywać przygody na wodach rzeki Elbląg, to nie przegapcie szansy wzięcia udziału w treningach na smoczych łodziach. Oferujemy możliwość uczestnictwa w tych unikalnych zajęciach trzy razy w tygodniu, począwszy od 15 kwietnia. Zachęcamy do wcześniejszego zarezerwowania miejsc, aby gwarantować sobie udział.

Ćwiczenia na smoczych łodziach stanowią fantastyczną możliwość do przetestowania swojej wydolności, wzmocnienia mięśni, zdobycia nowych doświadczeń oraz doskonalenia pracy w grupie. Na pokładzie każdej ze smoczych łodzi znajdzie się miejsce dla 8-10 osób oraz dobosza.

Łodzie smocze mają swoje miejsce cumowania w Przystani Kajakowej należącej do MOSiR, położonej przy ulicy Radomskiej 5. Zajęcia są zaplanowane na godziny 17:00 i 18:30 w poniedziałki, 19:00 we środy oraz 13:00, 14:30 i 16:00 w soboty. W sytuacji gdy sternik jest dostępny, istnieje możliwość umówienia treningu w innym dniu po uprzednim ustaleniu. Każdy z treningów trwa 60 minut, dodatkowo czas jest przeznaczony na krótki instruktaż. Wszystko to sprawia, że warto przyjść chociaż 20 minut przed rozpoczęciem zajęć. Zajęcia będą organizowane od 15 kwietnia.

Zgłoszenia chęci uczestnictwa w zajęciach i rezerwacja łodzi powinna nastąpić poprzez wysłanie maila na adres: [email protected]. Po potwierdzeniu terminu przez MOSiR, konieczne jest opłacenie kosztów związanych z obsługą sternika, które wynoszą 185 zł brutto. Płatność powinna wpłynąć na konto Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Elblągu – PKO BP SA: 06 1020 1752 0000 0702 0231 1603 najpóźniej dzień przed planowanym treningiem.

Łodzie smocze zostały sfinansowane ze środków Budżetu Obywatelskiego.

Każda osoba korzystająca z łodzi smoczych ma obowiązek zapoznać się z regulaminem, dostępnym na stronie internetowej oraz w Przystani Kajakowej MOSiR przy ulicy Radomskiej 5. Użytkowanie łodzi oznacza akceptację postanowień regulaminu.