Seria wypadków w Elblągu

Seria wypadków w Elblągu

W powiecie braniewskim doszło do nietypowego wydarzenia. Osiemnastolatka kierująca autem uderzyła w słup. Młoda kobieta nie opanowała pojazdy, którym się poruszała i uderzyła w przydrożny słup, który stał na jej drodze. Policjanci mieli tego dnia pełne ręce roboty, ponieważ nie było to jedyne wydarzenie związane z wypadkami drogowymi tego dnia. Sytuacja była niezwykle ironiczna, ponieważ z 18-letnią kobietą, która kierowała pojazdem, podróżowała również koleżanka. Jej koleżanka zmierzała właśnie do szpitala na obserwacje.

Należy jednak zwrócić uwagę na to, że obie kobiety miały ogromne szczęście, ponieważ obyło się bez poważnych obrażeń. Po uderzeniu w słup znajdujący się obok drogi mogły doznać uszkodzeń ciała. Żadna z osób nie doznała uszkodzeń, które wymagałyby hospitalizacji. W najgorszym stanie po uderzenie znajdował się samochód. Ze względu na spowodowanie kolizji kobieta została ukarana mandatem w wysokości 1500 złotych. Nie tylko naraziła pasażera na szkody, ale także doprowadziła do zniszczenia mienia publicznego podczas uderzenia w słup obok drogi.

Pełne ręce roboty mieli również policjanci z miejscowości Jarosław, musieli interweniować podczas poważnego wypadku drogowego https://infojaroslaw.pl/narkotyki-wypadek-i-interwencja-pieszych/.

Kolejna interwencja policyjna dotyczyła zatrzymania kierowcy, który jeździł po pasach – otrzymał stosowny mandat

Kobieta w wieku 63 lat została ukarana mandatem aż w wysokości 1500 złotych ze względu na to, że postanowiła skrócić sobie drogę i przejeżdżała przez pasy. Policjanci nie omieszkali wytłumaczyć jej tego, że nie wypada podróżować w taki sposób w samym środku miasta. Z naszych informacji wynika również, że kobieta wykłócała się z okolicznymi przechodniami o to, że w jej nietypowych manewrach samochodem nie ma niczego złego. Uznała skrócenie sobie drogi na swoją posesję przez pasy za całkowicie w porządku. Niestety zupełnie inaczej uważali policjanci, którzy zatrzymali kobietę i postanowili upomnieć ją mandatem w wysokości 1500 złotych.

Tym samym policjanci przestrzegają kierowców o tym, aby mieli się na baczności i uważali na przepisy drogowe, których powinni przestrzegać. Policjanci zwracają uwagę na to, że nie powinniśmy lekceważyć tego, w jaki sposób należy poruszać się po ruchu drogowym, ponieważ takie zachowania często kończą się wypadkami. Do tego niecodziennego zdarzenia doszło w Elblągu dokładnie pierwszego kwietnia.