Rejs po Kanałach Elbląskich: niezapomniany dwugodzinny rejs z Buczyńca przez 4 pochylnie

Rejs po Kanałach Elbląskich: niezapomniany dwugodzinny rejs z Buczyńca przez 4 pochylnie

Rejs po Kanałach Elbląskich to fantastyczna dwugodzinna przygoda, która rozpoczyna się w malowniczym Buczyńcu. Buczynek jest miejscem wyjątkowym i sercem samego Kanału Elbląskiego. To właśnie stąd turyści wyruszają na niezwykłą podróż statkiem, którym poznają urokliwe zakątki tego niezwykłego miejsca.

Podczas całego wycieczki statek przemierza aż cztery unikalne pochylnie – Buczyniec, Kąty, Oleśnicę oraz Jelenie. Każda z nich to osobna atrakcja i wyjątkowe przeżycie dla wszystkich uczestników rejsu. Te innowacyjne konstrukcje, choć różniące się między sobą, łączą jeden cel – pokonanie różnic wysokości na Kanałach Elbląskich, co pozwala na płynne i bezpieczne przemieszczanie się statków.

Po zakończeniu rejsu i zwiedzaniu ostatniej ze wspomnianych pochylni – Jelenie – uczestnicy wycieczki kierują się na parking znajdujący się przy tejże pochylni. Stąd udają się na transport powrotny do Buczyńca, skąd rozpoczęła się ich niezwykła podróż. Dzięki temu mają okazję przeżyć jeszcze raz emocje związane z pokonywaniem kolejnych pochylni oraz podziwiać piękno Kanałów Elbląskich, tym razem z perspektywy lądu.

Rejs po Kanałach Elbląskich to niewątpliwie wyjątkowa atrakcja dla osób w każdym wieku. Dwugodzinna podróż statkiem, zwiedzanie unikalnych pochylni oraz malownicze krajobrazy tego regionu z pewnością na długo pozostaną w pamięci uczestników tej niezapomnianej przygody.