Młody mężczyzna został przyłapany na gorącym uczynku. Posiadał narkotyki!

Młody mężczyzna został przyłapany na gorącym uczynku. Posiadał narkotyki!

Mężczyzna z Elbląga został zatrzymany za posiadanie narkotyków po tym, jak policja zarekwirowała z jego pojazdu amfetaminę i marihuanę.

Policja zatrzymała w miniony czwartek (03.11.2022) na ulicy Janowskiej w Elblągu 28-letniego mężczyznę. W dwóch torebkach znaleziono przy nim amfetaminę i marihuanę, po tym, jak został przesłuchany przez funkcjonariuszy. Został on zatrzymany do wyjaśnienia. Za posiadanie narkotyków grozi do trzech lat więzienia.

Policjant znalazł przy 24-latku narkotyki i zatrzymał go. Zostanie mu przedstawiony zarzut posiadania środków odurzających. Może trafić do więzienia nawet na trzy lata, jednak ostateczny wyrok będzie uzależniony od orzeczenia wniesionego przez prokuraturę.

Na ulicy Mazurskiej w Elblągu policja przesłuchała grupę młodych mężczyzn siedzących w volkswagenie. Policja zatrzymała jednego z mężczyzn, który posiadał dwie torebki z narkotykami. W jednej torbie znaleziono amfetaminę i marihuanę, a w drugiej tylko marihuanę. Mężczyzna został przewieziony do komisariatu. Duże ilości narkotyków wskazywały na to, że prawdopodobnie przetrzymywał je z zamiarem sprzedaży, co jest ciężkim przestępstwem.