Elbląskie Towarzystwo Kulturalne zapowiada inaugurację XXVII Letniego Salonu Muzycznego na Bażantarni

Elbląskie Towarzystwo Kulturalne zapowiada inaugurację XXVII Letniego Salonu Muzycznego na Bażantarni

Z dniem 7 lipca Elbląskie Towarzystwo Kulturalne ma przyjemność zaprosić wszystkich, bez względu na kaprysy pogody, do odwiedzenia elbląskiej Bażantarni. Będzie to pierwszy w tym roku koncert, otwierający cykl imprez XXVII Letniego Salonu Muzycznego.

Program tegorocznego Salonu urozmaicony jest tradycyjnie wieloma atrakcjami. Znajdziemy tam nie tylko koncerty, ale także scenę przy stoliku oraz spacery o charakterze przyrodniczo-historycznym, niosące za sobą „Tajemnice Bażantarni”. Będzie również można odwiedzić wystawę w „Galerii w lesie” oraz wziąć udział w konkursach. Szczegółowe informacje na temat każdej z propozycji będą bieżąco udostępniane.

Realizacja wydarzenia możliwa jest dzięki wsparciu finansowemu ze strony Samorządu Miasta Elbląg, Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz ZAW STOART. Wśród Partnerów tegorocznej edycji znajdują się: Teatr im. Aleksandra Sewruka w Elblągu, Park Krajobrazowy Wysoczyzny Elbląskiej, Fundacja Beaty i Marka Górskich „Dialog, Rozwój i Miłosierdzie”, Nadleśnictwo Elbląg, Warmińsko-Mazurska Biblioteka Pedagogiczna im. Karola Wojtyły w Elblągu, PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej, Reproskan, ELPOSTER Jolanta Olszewska, Stowarzyszenie Polskie Telewizje Lokalne i Regionalne oraz Zarząd Zieleni Miejskiej w Elblągu.

Koncerty rozpoczynają się w każdą niedzielę o godzinie 17:00. Wstęp jest wolny. Miejsce wydarzenia to muszla koncertowa na Bażantarni.