Tobiasz potrzebuje kosztownej rehabilitacji po wypadku samochodowym

Tobiasz potrzebuje kosztownej rehabilitacji po wypadku samochodowym

20-letni Tobiasz miał ambicje i aspiracje. Niestety, wypadek samochodowy na początku tego roku kalendarzowego zaburzył jego plany życiowe. Na szczęście młody człowiek przeżył, jednak wciąż walczy o powrót do zdrowia po ciężkim uszkodzeniu mózgu. Rodzice Tobiasza proszą o pomoc w pokryciu kosztownych kosztów jego powrotu do zdrowia.

Tobiasz zawsze był pasjonatem pomagania tym, którzy są w potrzebie. Aktywnie angażował się w pomoc osobom niepełnosprawnym, a nawet przyczyniał się do organizowania zbiórek karmy dla zwierząt. Właśnie miał zdawać egzamin końcowy na wybrany kierunek studiów, gdy jego życie nagle wywróciło się do góry nogami. Teraz to on potrzebuje pomocy. Był pasażerem wypadku samochodowego, który omal nie zakończył jego życia i spowodował poważny uraz mózgu. Po wielogodzinnej operacji w olsztyńskiej klinice rozpoczęła się jego walka o powrót do zdrowia. Początkowe miesiące Tobiasz spędził na Oddziale Intensywnej Terapii, ale w końcu jego rodzina musiała zmierzyć się z rzeczywistością radzenia sobie z codziennością bez pomocy.

Współpraca z neurologiem, fizjoterapeutą, neurologopedą i ośrodkiem żywieniowym to kosztowne przedsięwzięcie. Aby Tobiasz mógł ćwiczyć na odpowiednim sprzęcie, może z niego korzystać tylko w czasie wolnym od pracy w ośrodkach rehabilitacyjnych. Koszty tego są zbyt duże dla opiekunów, mimo że samopoczucie ich syna jest dla nich bezcenne.