Rewelacyjny turniej piłki nożnej w hali organizowany przez MOSiR

Rewelacyjny turniej piłki nożnej w hali organizowany przez MOSiR

Zanim rozpoczniemy prawdziwy, wiosenny sezon futbolowy na zielonych trawnikach, odkryjemy kto w naszym mieście najlepiej poradzi sobie z grą w piłkę na parkiecie! Elbląski Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, po raz kolejny, zachęca entuzjastów halowego futbolu do uczestnictwa w amatorskim turnieju. Data wydarzenia to 24 lutego (niedziela) i miejsce – Hala MOSiR.

Właśnie ruszyły zgłoszenia!

Halowa odmiana piłki nożnej cieszy się wielką popularnością w naszym mieście, posiadając swoją długą i bogatą historię. Spotkania te zawsze przyciągały wielu mieszkańców Elbląga, zapewniając im nie tylko emocje płynące z każdego meczu, ale także dynamiczne i efektowne widowisko. Wspominając te czasy, zapraszamy wszystkich fanów halowej piłki nożnej do udziału w amatorskim turnieju, który jest organizowany przez MOSiR. Turniej rozpoczynamy w sobotę 24 lutego o godzinie 10:00 w Hali Sportowo-Widowiskowej przy Al. Grunwaldzkiej 135.

Zgodnie z regulaminem, w turnieju może uczestniczyć od 6 do 8 drużyn. System rozgrywek będzie dostosowany do ilości zgłoszonych zespołów. Każda drużyna może składać się z 6 do 10 zawodników, którzy muszą mieć co najmniej 15 lat. Mecze będą podzielone na dwie połowy po 6 minut każda, natomiast czas gry będzie zatrzymywany tylko podczas ostatniej minuty każdej połowy. Rozgrywki będą odbywać się według głównych zasad piłki halowej, a nad sprawiedliwością i prawidłowością przebiegu zawodów będą czuwać licencjonowani sędziowie. Szczegółowe zasady gry można znaleźć w regulaminie.