Nowy sezon Aktywuj się z MOSiR-em: Więcej aktywności i dobrej zabawy

Nowy sezon Aktywuj się z MOSiR-em: Więcej aktywności i dobrej zabawy

Z pełnymi bateriami po letnich przerwach, przystępujemy do kolejnego sezonu programu „Aktywuj się z MOSiR-em”. Nowa odsłona programu przygotowana została z myślą o zdrowiu naszych kręgosłupów, jak również o emocjonujących rozrywkach dla najmłodszych. Doskonałym punktem wyjścia będzie tydzień otwarty, podczas którego każdy będzie mógł skorzystać z oferty bez żadnych opłat.

Zapraszamy wszystkich na otwarty tydzień od 11 do 16 września, podczas którego każdy ma szansę sprawdzić, która z proponowanych aktywności najbardziej mu odpowiada. Poza wygodnym ubraniem sportowym lub kostiumem kąpielowym nie wymagamy od Was nic więcej, chyba że chcecie zaopatrzyć się w dodatkowy zastrzyk pozytywnej energii. Za resztę my się odpowiednio zatroszczymy.

Ważne jest jednak, aby pamiętać – bezpłatne zajęcia będą dostępne jedynie na terenie Lodowiska Helena oraz Krytej Pływalni. Dodatkowo obowiązuje limit miejsc na poszczególne zajęcia – Joga dla 24 osób, Zumba Kids dla 30 osób, Aqua Fitness/Aqua Senior dla 48 osób oraz Zdrowy Kręgosłup dla 20 osób. W ramach oferty znalazły się także zajęcia Turbo Spalanie i Zumba.

Program „Aktywuj się z MOSiR-em” rozszerzył swoją ofertę o nowe zajęcia na które zapraszamy zarówno dorosłych jak i dzieci. Plan zajęć uwzględnia między innymi „Zdrowy Kręgosłup” – zestaw ćwiczeń za pomocą których wzmocnicie swoje mięśnie grzbietu, a także Zumba Kids – interesujące połączenie tańca i zabawy dedykowane dla najmłodszych uczestników programu. Ponadto niektóre stałe punkty programu uległy zmianie – Joga i Turbo spalanie odbędą się teraz dwa razy w tygodniu.