Nietypowe Andrzejkowe Świętowanie: Zaproszenie na Imprezę w Aquaparku

Nietypowe Andrzejkowe Świętowanie: Zaproszenie na Imprezę w Aquaparku

Zapomnijcie o tradycyjnym świętowaniu Andrzejków w domu lub sali weselnej! To jest zaproszenie na innowacyjne obchodzenie tego święta od Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Wyjątkowe Andrzejkowe obchody nastąpią na wodzie! Impreza, która odbędzie się 24 listopada w Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka, oferuje mnóstwo gier, zabaw, smacznych przekąsek, świetnej muzyki, a także niespodziewany dodatek – wyścigi na deskach SUP!

Stoimy przed trzecią edycją unikalnych Andrzejków w Wodzie, organizowanych przez CRW Dolinka. Tegoroczna atrakcja to nowo wprowadzone wyścigi na deskach SUP, które przeprowadzi Grupa Wodna – ekspertów w tej dziedzinie. Przed startem zawodów, przez pierwszą godzinę, pod czujnym okiem instruktorów, będzie możliwość zapoznania się z deskami. Instruktorzy przedstawią zasady zawodów, podzielą się technikami utrzymania równowagi na desce i będą pilnować prawidłowego przebiegu konkurencji. Jest to znakomita okazja do dobrej zabawy i sprawdzenia swojej koordynacji i zdolności utrzymania równowagi.

W ramach imprezy, odbędą się również popularne sesje Zumbi w wodzie oraz AQUA Aerobiku. Na miejscu będzie specjalny bar, oferujący bezalkoholowe napoje i przekąski. Będziemy także organizować różne gry i zabawy podczas imprezy. DJ zapewni doskonały nastrój poprzez granie największych hitów. Goście są zachęcani do przybycia z własnymi dmuchanymi akcesoriami wodnymi. Razem stworzymy wyjątkowe wydarzenie!

Andrzejkowa impreza na wodzie odbędzie się w piątek, 24 listopada. Rozpoczęcie jest planowane na godzinę 20:00 i potrwa do 22:00. Cena biletu wynosi 25 złotych i można je nabyć bezpośrednio w kasie CRW Dolinka. Uwaga: ilość miejsc jest ograniczona, dlatego radzimy szybko dokonać zakupu.