Łyżwiarski sezon czas zacząć – przygotuj się na spadek temperatur

Łyżwiarski sezon czas zacząć – przygotuj się na spadek temperatur

Wszystkie prognozy pogodowe jednoznacznie sugerują, że dzisiejszy wieczór przyniesie znaczące obniżenie temperatur. Największy spadek termometrów przewidywany jest w rejonie ulicy Karowej – zaleca się odpowiednie przygotowanie, zakładając ciepłe ubrania, takie jak polary, rękawiczki czy czapki. Zmiana warunków atmosferycznych jest ściśle powiązana z otwarciem sezonu łyżwiarskiego!

Dla tych, którzy obawiają się piątku trzynastego, mamy dobrą wiadomość – ten dzień nie przyniesie pecha! Przygotowania do utworzenia tafli lodowej są w pełnym toku, a spadające temperatury doskonale sprzyjają rozpoczęciu sezonu łyżwiarskiego. Prezydent Witold Wróblewski podjął decyzję o bezpłatnym korzystaniu z lodowiska w dniu jego otwarcia. Tak więc entuzjaści jazdy na łyżwach będą mogli korzystać z 1,5-godzinnej sesji (od 18:00 do 19:30). Oprócz samego ślizgania, przewidziano również różnego rodzaju zabawy i konkursy. Za gorącą atmosferę i energiczną muzykę odpowiadać będzie DJ.

Od soboty 14 października, zapraszamy na lodowisko zgodnie z ustalonym harmonogramem. Wtorki, czwartki i piątki od 18:00 do 19:00, a w soboty i niedziele w godzinach 12:30, 13:30, 14:40, 15:40 i 16:50. Każda sesja na lodzie będzie trwała 50 minut.