Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka zaprasza na zimowe atrakcje na basenie

Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka zaprasza na zimowe atrakcje na basenie

Po okresie świątecznym, Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka zaskakuje niespodzianką – powracają popularne dmuchane tory przeszkód. Stanowią one atrakcję, której nie można odmówić, niezależnie od wieku. W dniach od 27 do 30 grudnia, każdy kto zechce, będzie mógł zmierzyć się z wyzwaniem pokonania tych torów. A wszystko to w ramach ceny standardowego biletu wstępu.

Tory przeszkód na basenie to regularnie pojawiające się atrakcje, które dodają urozmaicenia podczas pływania i łączą zabawę z aktywnością fizyczną. Tor na basenie sportowym będzie głównie dostępny dla starszych dzieci, nastolatków i dorosłych. Natomiast tor w części rekreacyjnej będzie idealny dla najmłodszych pływaków. Przy obu torach będą obecni ratownicy, których zadaniem będzie dbać o bezpieczeństwo wszystkich uczestników zabawy.

Dmuchane tory przeszkód będą dostępne od 27 do 30 grudnia, w godzinach od 6:00 do 22:00, w Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka. Korzystanie z nich nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami i jest wliczone w cenę biletu na basen. Serdecznie zapraszamy do wspólnej, szalonej zabawy!