Bezpłatne zajęcia rekreacyjno-sportowe w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji

Bezpłatne zajęcia rekreacyjno-sportowe w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji ma dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić czas zarówno dorośli, jak i młodzież. Przygotowaliśmy dla Was bezpłatne wydarzenia i zajęcia sportowo-rekreacyjne od poniedziałku do niedzieli. Chcecie dowiedzieć się, co was czeka w pierwszym tygodniu wakacji? Pozwólcie, że opowiedzimy!

Zapraszamy dzieci i młodzież na nasze specjalne strefy gier i zabaw na Lodowisku Helena od poniedziałku do piątku, pomiędzy 9:00 a 18:00. Będziemy mieć stoły do cymbergaja, piłkarzyków, trampoliny oraz stoły do ping ponga. Dodatkowo, w tych samych godzinach można skorzystać z rolkowiska – warto jednak pamiętać o przygotowaniu własnego sprzętu, ponieważ miejscowa wypożyczalnia nie będzie funkcjonować.

W środowe popołudnie zaplanowaliśmy rowerową eskapadę do malowniczego Łęcza na Wysoczyźnie Elbląskiej. Trasa będzie miała długość około 28 kilometrów, a start zaplanowany jest na godzinę 17:00 z pętli Ogólnej. Wskazane będzie sprawdzenie stanu technicznego roweru dzień przed wycieczką.

Zapraszamy Was na czwartkową, roztańczoną imprezę na rolkach w rytmie disco! Wszyscy chętni będą mogli pobawić się przy znanym repertuarze muzycznym 27 czerwca od godziny 17:00 do 18:00. Nie zabraknie także konkurencji z atrakcyjnymi, słodkimi nagrodami. Należy pamiętać o przyniesieniu własnych rolek czy wrotek.

Niedziela, 30 czerwca, upłynie pod znakiem Turnieju Piłki Nożnej na boisku przy ulicy Skrzydlatej. Rywalizacja między drużynami składającymi się z 8 graczy (6 na boisku + 2 rezerwowych), które w dniu zawodów muszą być pełnoletnie, zaplanowana jest od godziny 10:00 do 16:00. Uczestnictwo niepełnoletnich jest możliwe po dostarczeniu pisemnej zgody rodzica lub opiekuna. Liczba drużyn ograniczona jest do 12 – zapisy obowiązkowe.

Spotkania biegowe z Bartnicki Team Elbląg odbędą się w Bażantarni w poniedziałki, środy i piątki. Każda osoba chętna do pokonania kolejnych kilometrów w otoczeniu natury jest zaproszona na bezpłatny trening. Zbiórka o godzinie 18:30 przy Muszli Koncertowej.

Wszystkie wydarzenia i zajęcia, które organizuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w ramach akcji „Wakacje z MOSiR-em” są zupełnie darmowe. Zachęcamy do śledzenia naszych kanałów na Facebooku i Instagramie, gdzie będziemy regularnie publikować zdjęcia i podawać szczegółowe informacje na temat nadchodzących wydarzeń.